7. balle

Labdarības balle 2018

tm

Ieejas kartes dizains: Džemma Skulme

Aicinām Jūs ar savu klātbūtni pagodināt lielāko Labdarības balli valstī un rezervēt 2018. gada 17. novembra vakaru, lai svinētu Latvijas
100-gadi un Rīgas Latviešu biedrības 150. jubileju. Ar lepnumu par savu zemi un tautu, ar cieņu valsts dibinātājiem un ticību sev tās nākotnē!

Sagaidot Latvijas 100-gadi un RLB-150, jubilejas priekšvakarā greznais Rīgas Latviešu biedrības nams mirdzēs lāpās un karogos. Ik gadu Labdarības Balle, kas ir lielākā balle valstī un šogad notiks jau 7. reizi, RLB zālēs pulcē ap 400 uzņēmējus, mecenātus un māksliniekus.  RLB namu cēluši un Latvijas valstij pamatus likuši pirmie latviešu uzņēmēji pirms 150 gadiem. Ar Labdarības Ballēm mēs turpinām viņu sākto – aizvadītajās 6 Ballēs ar ziedojumiem no uzņēmējiem, mākslinieku gleznu izsolēm un Balles viesiem savākti turpat 100 000 EUR, kas ik gadu ieguldīti konkrētos RLB nama restaurācijas darbos. Izgaismots Jaņa Rozentāla panno fasādē, izkaltas kāpņu margas foajē, lielie karogu masti un turētāji pie RLB nama ieejas, veikta vestibila restaurācijas izpēte, pielikts plecs RLB Kultūrizglītības centra telpu remontam pagalma ēkā. Kā celts, tā joprojām RLB nams nepieder ne Rīgai, ne valstij. Tas ir mūsu, latviešu tautas mantojums šodien un nākotnei.

LABDARĪBAS BALLES PROGRAMMA

17.novembris pl. 18.00,  Rīgas Latviešu biedrībā Rīgā,  Merķeļa ielā 13

Ieeja no pl.17.00. Svaigi restaurētajā vestibilā muzikāls labāko Latvijas mākslinieku sveiciens, kā arī sagaidīšanas dzērieni, uzkodas.

Pl. 18.00 – Valsts Prezidenta Raimonda Vējoņa un RLB priekšsēdētāja Gunta Gailīša uzruna. Valsts simtgadei un RLB – 150 veltīts koncerts Lielajā zālē. Lielās zāles hallē – istādītas Latvijas labāko mākslinieku gleznas, kas ir mākslinieku ziedojumi izsolei.

Pl.19.00 – vakariņas  Baltā zālē ar muzikālu akcentu greznajam mielastam. Vakariņu galdus klās izsmalcinātais banketu šefpavārs Juris Apeinis.  Jūsu ērtībām būs atvērti arī vairāki bāri un saloni 2.un 3.stāvā.

Pl.20.00 – Balli orķestra Mirāža pavadījumā atklāsim Lielajā zālē ar polonēzi.

Deju starplaikos – vērtīgu balvu lotereja, mākslinieku darbu izsole, skaisti mirkļi atmiņai fotosalonā, mākslinieki portretisti un citas izklaides.

Līgo zālē ar viesiem – slavenais kordiriģents Arvids Platpers un viņa akordeons tiem, kuriem labāk patīk dziedāt nevis dejot.

Pusnaktī sveiksim Latviju simtgadē! Lai skan Valsts himna, saskandināsim šampanieti.

Sekos svētku skaistākais brīdis – kopā dosimies pie Brīvības pieminekļa, lai ar dziesmām un Jūsu atnesto rožu klēpjiem kā pirmie sagaidītu Latvijas 100. un RLB 150. gadadienu!

Dress code: Black Tie (garā vakarkleita, smokings/ tumšs uzvalks)

Ieejas ziedojums, sākot no 50,00 EUR

 

Nākot uz Balli, paņemiet līdzi tumši sarkanas vai baltas rozes. Salons Rezēda tās kārtos pušķos Latvijas karoga krāsās, ko pēc pusnakts kopīgi noliksim pie Brīvības pieminekļa.

Ieejas kartes/biļetes uz 2018. gada Labdarības balli var iegādāties:

Latviešu biedrības namā 1.stāvā pie administratora 7/7 pl. 8.00 – pl. 20.00

Biļešu paradīze

Tūrisma kompānijā Jour Run: Baznīcas iela 7, Rīga, LV-1010

Darba laiks: pl. 9.00 – pl. 17.00, Tālr. 67 325 555, mob.tel. 29 20 89 44

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s