BALLE 2017

Tuvojas 18.novembris, Valsts 99. gadadiena, un jau tradicionāli Latvijas klubi, apvienības, biedrības un viesi pulcēsies Labdarības Ballē, kas notiks 2017. gada 17. novembrī Rīgas Latviešu Biedrības namā – Merķeļa ielā 13. 

Ar patiesu gandarījumu redzam, ka pirms sešiem gadiem sāktā Labdarības Balles ideja Valsts svētkos kļuvusi Latvijā atpazīstama, sabiedrībā atzīta un izveidojusies par lielāko atvērto Valsts svinību sarīkojumu, kas nes labestības un mecenātisma garu. Ar Labdarības Balli, ar gājienu naktī uz Brīvības pieminekli, ar ziediem un dziesmām pie pieminekļa mēs kā pirmie atklājam Valsts dzimšanas dienas rītu.

Mums, kas esam labdarības klubos un organizācijās, ir kopīgs  dzīves redzējums – kalpošana sabiedrībai. Mums ir paraugs – tie, kas pirms turpat 150 gadiem par spīti Krievijas varas pretspēkam ziedoja savus prātus un līdzekļus, lai apvienotos Rīgas Latviešu biedrībā, un pēc 50 gadiem – 1918. gada 18.novembrī  pasludinātu neatkarīgu Latvijas valsti.

Mēs esam viņu ideju  turpinātāji, sabiedrības priekšpulks, un Latvijas šodiena  atgādina – ne politiķi, bet mēs, Latvijas cilvēki, būsim valsts likteņa lēmēji.

Tāpēc Valsts svētkos Labdarības Balle tradicionāli tiek rīkota Rīgas Latviešu biedrības namā, un Balles ziedojumi tiek veltīti šā nama kā Latvijas tautas talismana atjaunošanai.


 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s